
Дротова нейлонова щітка з неіржавкої сталі 5x11 Hogert (HT3B629)
- В наявності
- Код: HT3B629
72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (95) 146-87-69
- +380 (63) 040-93-00
Нейлоновий дротяний щітка з неіржавкої сталі 5x11 Hogert (HT3B629): основні особливості
Нейлоновий дротяний щітка з неіржавкої сталі 5x11 Hogert (HT3B629) призначена для очищення різних поверхонь від іржі, фарби, забруднень і окалини. Завдяки поєднанню нейлону та неіржавкої сталі щітка підходить для делікатного й ефективного оброблення матеріалів. Вона підходить для ручного використання в майстернях, під час ремонту або обслуговування обладнання.
Переваги дротяної нейлонової щітки з неіржавкої сталі Hogert HT3B629
- Опір зносу завдяки комбінації нейлону та неіржавкої сталі
- Підходить для очищення металевих, пластикових та інших матеріалів
- Не залишає подряпин на поверхні у разі правильного використання
- Зручна конструкція з 5 рядами щетини для рівномірного оброблення
- Легка вага й ергономічна форма для комфортної роботи
- Тривалий термін експлуатації за регулярного використання
- Висока ефективність під час видалення іржі, фарби та бруду
Характеристики дротяної нейлонової щітки з неіржавкої сталі Hogert 5x11 HT3B629
- Матеріал щетини: нейлон
- Виробник: Hogert
- Кількість рядів: 5
- Країна торгової марки: Германия
- Країна-виробник: Китай
- Гарантія: –
Детальний опис дротяної нейлонової щітки Hogert HT3B629
Модель Hogert HT3B629 має п'ять рядів щетини, що дає змогу ефективно обробляти великі та середні площі. Нейлонова основа щетини додає гнучкості й дає змогу уникати пошкоджень поверхні. Щітка підходить для очищення інструментів, деталей машин, металевих виробів і різних поверхонь, де потрібна дбайлива, але ретельна обробка.
Корпус щітки виготовлений із міцного матеріалу, який забезпечує довговічність і зручність у використанні. Ергономічна форма ручки дає змогу комфортно тримати щітку в руці навіть під час тривалої роботи. Неіржавка сталь у складі щетини гарантує надійність і опір корозії.
Застосування дротяної нейлонової щітки Hogert HT3B629
- Очищення металевих, пластикових та інших поверхонь від іржі, фарби, залишків змащення
- Підготовка поверхонь до фарбування або ремонту
- Видалення забруднень без пошкодження основного матеріалу
- Використання в домашніх майстернях, гаражах, під час ремонту обладнання
Щітка підходить для різних завдань, де потрібне точне та якісне очищення. Вона зручна у використанні та легко чиститься після роботи. Надійна конструкція та сучасні матеріали забезпечують тривалий термін експлуатації.
Переваги використання дротяної нейлонової щітки Hogert HT3B629
Завдяки поєднанню нейлону та неіржавкої сталі щітка Hogert HT3B629 поєднує гнучкість і міцність. Це дає змогу використовувати її для різних типів робіт, де важлива акуратність і ефективність. Вона стане корисним інструментом для майстрів, автомеханіків, ремонтників і всіх, хто регулярно зіткнеться з потребою очищення або підготовки поверхонь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOEGERT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | - |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість рядів | 5 шт. |
| Матеріал | Нейлон |
- Ціна: 72 ₴
