
Біта Torx T15 37 мм 1/4 дюйма торцева насадка Hogert для викрутки Torx (HT1S643)
- В наявності
- Код: HT1S643
51 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (95) 146-87-69
- +380 (63) 040-93-00
Біта Torx T15 37 мм 1/4 дюйма Hogert HT1S643: функціональна торцева насадка
Біта Torx T15 37 мм 1/4 дюйма торцева насадка Hogert (HT1S643) призначена для робіт із кріпленнями типу Torx. Інструмент підходить для професійного та побутового використання з різними викрутками та гайковертами. Виготовлена зі сталі S2, бітова насадка забезпечує стабільність і зносостійкість у разі тривалого застосування. Стандарт DIN 3120 гарантує сумісність із більшістю інструментів із квадратним хвостовиком 1/4".
Переваги біти Torx T15 Hogert 37 мм
- Виготовлена з міцної сталі S2
- Сумісна з викрутками, тримачами та гайковертами під хвостовик 1/4"
- Стійкість до зношування завдяки твердості HRC 60
- Відповідає стандарту DIN 3120
- Оптимальна довжина 37 мм для роботи у важкодоступних місцях
- Точна форма Torx T15 для надійного контакту з кріпленням
- Брак ударного та подовженого корпусу знижує ризик пошкоджень
Характеристики біти Torx T15 37 мм 1/4" Hogert HT1S643
- Наконечник: T15
- Форма головки: Бита Torx
- Довжина: 37 мм
- Розмір посадки (дюйм): 1/4"
- Квадратний хвостовик: 1/4"
- Матеріал: Сталь S2
- Стандарт: DIN 3120
- Твердість HRC: 60
- Виробник: Hogert
- Ударна головка: Немає
- Подовжена головка: Немає
- Розмір шліца (Torx): T15
- Гарантія: -
Застосування біти Torx T15 1/4 дюйма Hogert
Ця торцева бита підходить для монтажу та демонтажу гвинтів, шурупів і болтів зі шліцом Torx T15. Підходить для роботи з ручними та електроінструментами, де потрібна надійність і точність. Завдяки компактній довжині та стандартному хвостовику біти легко встановлюються в тримач і не створюють зайвого напруження на інструмент.
Особливості конструкції й експлуатації біти Torx T15 Hogert
Біта виготовлена з легованої сталі S2, що забезпечує високий ресурс роботи. Твердість 60 HRC підвищує стійкість до зношування навіть у разі тривалого використання. Те, що немає подовженого або ударного типу корпусу, робить биту універсальною для стандартних завдань. Точне виконання профілю Torx знижує ризик зрив шліца та забезпечує надійний контакт із кріпленням.
Загалом
Біта Torx T15 37 мм 1/4 дюйма торцева насадка Hogert HT1S643 — оптимальне рішення для робіт із кріпленнями Torx. Вона сумісна з більшістю інструментів, має міцну конструкцію та відповідає сучасним стандартам. Простота у використанні та надійність роблять її актуальним вибором для різних завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOEGERT |
| Довжина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | - |
| Квадратній хвостовик, &✔; | 1/4 |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь S2 |
| Наконечник | T15 |
| Підважена головка | Немає |
| Розмір посадки (дюйм) | 1/4" |
| Розмір шліца (TORX) | T15 |
| Стандарт | DIN 3120 |
| Твердість HRС | 60 |
| Ударна головка | Немає |
| Форма головки | Біта Torx |
- Ціна: 51 ₴

