
Бита насадка Spline M12 12 дюймів 100 мм для торцевих головок Hogert (HT1S592)
- В наявності
- Код: HT1S592
128 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (95) 146-87-69
- +380 (63) 040-93-00
Бита насадка Spline M12 1/2" 100 мм для торцевих головок Hogert (HT1S592)
Бита насадка Spline M12 1/2" 100 мм Hogert (HT1S592) — це професійний інструмент для роботи з торцевими головками та кріпленнями Spline. Виготовлена з хромо-ванадієвої сталі, бітова насадка забезпечує високу міцність, точність виконання та стабільність у процесі експлуатації. Призначена для використання з тримачами та комірами з квадратним хвостовиком 1/2". Оптимальна довжина 100 мм дає змогу працювати у важкодоступних місцях.
Переваги біти насадки Spline M12 1/2" 100 мм Hogert (HT1S592)
- Висока міцність завдяки матеріалу CrV (хром-ванадієва сталь)
- Стандарт DIN 3120 для сумісності з професійним інструментом
- Твердість 60 HRC для тривалої експлуатації без зношування
- Подовжена конструкція для роботи у важкодоступних місцях
- Точна форма головки Spline M12 для надійного контакту з кріпленням
- Сумісність із торцевими головками та тримачами 1/2"
- Якісне заводське виготовлення забезпечує точність і надійність
Характеристики біти насадки Spline M12 1/2" 100 мм Hogert (HT1S592)
- Наконечник: M12
- Довжина: 100 мм
- Квадратний хвостовик: 1/2"
- Матеріал: CrV (хром-ванадієва сталь)
- Стандарт: DIN 3120
- Твердість HRC: 60
- Виробник: Hogert
- Форма головки: Spline
- Ударна головка: Немає
- Подовжена головка: Да
- Розмір посадки: 1/2"
- Розмір шліца: M12
- Гарантія: -
Опис біти насадки Spline M12 1/2" 100 мм Hogert (HT1S592) для професійного використання
Бита насадка Hogert Spline M12 1/2" 100 мм підходить для роботи з болтами та гвинтами системи Spline. Виготовлена з CrV-сталі, насадка стійка до деформацій і стирання. Твердість 60 HRC гарантує тривалий термін експлуатації навіть у складних умовах. Подовжена форма дає змогу добиратися до глибоких посадкових місць.
Завдяки стандарту DIN 3120, ця насадка сумісна з більшістю тримачів і воротків із квадратом 1/2". Форма головки Spline забезпечує щільний контакт і мінімізує ризик зриву граней. Вона не є ударною, тому призначена для точних монтажних робіт із дотриманням обмеження навантаження.
Усі параметри насадки відповідають суворим вимогам до професійного інструмента. Це рішення для автосервісів, майстерень, а також для проведення ремонтних і монтажних робіт у промисловості. Довжина 100 мм дає змогу виконувати завдання у важкодоступних місцях, де стандартної довжини біти недостатньо.
Біта насадка Spline M12 1/2" 100 мм Hogert (HT1S592) — надійний і простий у використанні інструмент для роботи з кріпленнями Spline, який забезпечує точність, міцність і довговічність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOEGERT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | - |
| Довжина | 100 мм мм |
| Довжина, мм | 100 |
| Квадратній хвостовик, &✔; | 1/2 |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | CrV |
| Наконечник | M12 |
| Підважена головка | Да |
| Розмір посадки (дюйм) | 1/2" |
| Розмір шліца (SPLINE) | M12 |
| Стандарт | DIN 3120 |
| Твердість HRС | 60 |
| Ударна головка | Немає |
| Форма головки | Біта Spline |
- Ціна: 128 ₴

