
Електрична автомобільна лебідка для позашляховиків та евакуаторів X-BULL 9500LBS лебідка зі сталевим тросом
- Готово до відправки
- Код: HRW9500A
18 883 ₴
- +380 (95) 146-87-69
- +380 (63) 040-93-00
X-BULL 9500LBS лебідка зі сталевим тросом
Електрична автомобільна лебідка X-BULL 9500 - важливий елемент підготовки автомобіля для бездоріжжя. Раніше автолебедкі встановлювалися тільки на спецтранспорті, тепер же кожен автолюбитель може поставити автолебедку на свій позашляховик.
Таке обладнання необхідно для ефективного витягування автомобіля з бруду, болота, пісків, снігових заметів або на пересіченій місцевості зі складним рельєфом. Електрична автомобільна лебідка X-BULL 9500 12V підключається безпосередньо до акумулятора автомобіля, що дозволяє використовувати її навіть при заглушеному двигуні.
Корпус пристрою герметичний, що перешкоджає попаданню вологи всередину механізму. На барабані встановлені ролики для троса, що дозволяє намотувати трос рівномірно по всій довжині. Управляти механізмом можна за допомогою кабельного пульта, або ж підключити бездротовий.
Автомобільна лебідка X-BULL 9500 12V виготовлена з високоміцних матеріалів, що гарантує надійну і високоефективну роботу пристрою протягом багатьох років. Це підтверджується гарантією від виробника на 2 роки.
Швидкість намотування троса, без навантаження, дорівнює 17 метрам в хвилину.
| тягове зусилля | 4309 кг |
| мотор | 12 вольт, 6,6 к.с. |
| трос | 27 м, 9,5 мм |
| Тросоукладчік | ролики |
| редуктор | 3-х ступінчастий, планетарний |
| Передавальне число | 150: 1 |
| пульт управління | Водонепроникний, провід 5 м |
| Комплект поставки | Лебідка з тросом, клюз, пульт управління, блок управління, силові дроти, інсталяційний комплект, супроводжуючі документи |
| Країна виробництва | США |
| вага | 28 кг |
| габаритні розміри | 527х163х205 мм |
| гальмо | автоматичний |
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 4309 кг |
| Діаметр троса | 9.5 мм |
| Довжина троса | 27 м |
| Виробник | Bull |
| Країна виробник | США |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Евакуаторна, Утилітарна, Квадроцикл, Снігохідна, Кросовер, Легкове авто |
| Клас захисту | 67 |
- Ціна: 18 883 ₴


