
Подвійна кліпса для труби тенту НЕЙЛОН 25mm
- Готово до відправки
- Код: 21014
313 ₴
- +380 (95) 146-87-69
- +380 (63) 040-93-00
OS подвійна кліпса для труби тенту з нейлону 25 мм призначена для надійної фіксації тентових дуг і труб на човнах, катах і яхтах. Використовується в тентових конструкціях для кріплення каркаса, запобігаючи зміщенню труб і забезпечуючи стабільність усієї системи.
Виготовлена з міцного нейлону, стійкого до впливу вологи, ультрафіолету, морської води та перепадів температур. Матеріал не схильний до корозії та зберігає високу міцність навіть за тривалої експлуатації в морських умовах.
Конструкція подвійної кліпси дає змогу одночасно фіксувати трубу діаметром 25 мм із двох боків, забезпечуючи надійнішу фіксацію та знижуючи вібрації під час руху корабля. Підходить для тентів, навісів і захисних конструкцій.
Завдяки простому монтажу кліпса легко встановлюється на тентові каркаси та широко застосовується в суднових та універсальних тентових системах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weekender |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
- Ціна: 313 ₴
