
Гребний гвинт NS3 14 1/2"-15" RUBEX
- В наявності
- Код: 9531-145-15
21 872 ₴
- +380 (95) 146-87-69
- +380 (63) 040-93-00
Сталевий трилопатевий гребний гвинт лівого обертання Solas Rubex NS3 (3 x 14-1/2 x 15 LH) зі змінною втулкою
Преміальний тяговий гребний гвинт із високоміцної морської неіржавкої сталі зі знімною маточиною зі спеціалізованої серії Rubex NS3. Ця модель розроблена спеціально для лівого обертання (Counter Rotation/LH) і призначена для встановлення на спарені човнові моторні пристрої (як лівий гвинт для збалансовання реактивного моменту й ідеальної курсової стійкості катера), а також на окремі редуктори з лівим напрямком обертання вала.
Серія NS3 спроєктована з акцентом на потужний упор, впевнене утримання корабля на курсі й ефективну роботу під високим навантаженням. Завдяки максимальній жорсткості неіржавкої сталі лопаті зберігають ідеальну геометрію під будь-яким тиском, повністю запобігаючи кавітаційному прослизанню. Поєднання діаметра $14.5"$ і вантажного кроку $15"$ робить цей гвинт ідеальним вибором для важких пластикових і алюмінієвих судом, катерів із високим завантаженням, а також для роботи на середніх обертах із забезпеченням максимального ККД і економії палива.
Гвинт має наскрізний вихлоп через маточину та спроєктований під встановлення через модульну систему втулок Rubex (RBX), що робить його універсальним рішенням для різних марок човнових моторів.
Особливості конструкції та переваги:
-
Ліве обертання (LH/Counter Rotation): обов'язковий елемент для правильної конфігурації дводвигунних систем, що виключає відведення катера в бік.
-
Тягова серія NS3: збільшена площа лопатей забезпечує чудовий упор для швидкого та впевненого виходу на глісування важких або повністю завантажених кораблів.
-
Модульна система Rubex: для встановлення гвинта на гребний вал потрібна спеціальна втулка серії RBX-... (купується окремо залежно від марки, потужності та кількості шліців вашого мотора).
-
Захист елементів редуктора: у разі наїзду на перешкоду змінна втулка (демопфер ступини) приймає удар на себе та провертається, захищаючи гребний вал від дорогої деформації.
-
Висококласна неіржавка сталь: гарантує абсолютну стійкість до корозії в солоній воді та довгий термін експлуатації лопатей під час контакту з річковим піском і дрібним сміттям.
Технічні характеристики
-
Тип товару: Човнистий гребний гвинт
-
Серия: RUBEX NS3
-
Матеріал: Морська неіржавка сталь
-
Кількість лопатей: 3
-
Діаметр гвинта: 14.5 дюйма (14-1/2)
-
Крок гвинта: 15 дюймів
-
Параметри (геометрія): 3 x 14.5 x 15
-
Напрямок обертання: Левое (LH / Counter Rotation)
-
Тип маточини: Змінна (під втулки Rubex/RBX)
-
Вихлоп: Наскрізний (через стопу гвинта)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solas |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 21 872 ₴
