
Гребний гвинт 3x14-3/4x17 Suzuki
- В наявності
- Код: SE 85-0408-143417
8 477 ₴
- +380 (95) 146-87-69
- +380 (63) 040-93-00
Опис товару
Алюмінієвий трилопатевий гребний гвинт (3 x 14-3/4 x 17) на 15 шліц для човнових моторів Suzuki DF150 — DF300
Високоефективний трилопатевий гребний гвинт універсально-крейсерського класу, розроблений для потужних чотиритактних підвісних човнових моторів Suzuki потужністю від 150 до 300 л.с. Ця модель є повним конструктивним аналогом і прямою заміною оригінального заводського гвинта Suzuki з артикулом 58200-87D01-019. Гвинт призначений для встановлення на штатний вал редуктора збільшеного розміру (на 15 шліц).
Збалансована геометрія із середнім діаметром лопатного диска 14-3/4 дюйма та універсальним кроком 17 дюймів є одним із найбільш затребуваних рішень для повсякденної експлуатації катерів. Цей гвинт розроблений для комплектів зі стандартним або помірним завантаженням: пластикових і алюмінієвих катерів середнього класу, швидкісних РИБ-судів, а також човнів для активного відпочинку, водного спорту та риболовлі.
Оптимальна площа трьох лопатей забезпечує стабільне дискове співвідношення, мінімізуючи прослизання (сліп) гвинта на крейсерських режимах ходу. 17-й крок забезпечує ефективну гідродинаміку, допомагаючи потужним чотиритактним двигунам Suzuki V6 плавно та швидко долати горб опору, виходити на глісування й впевнено підтримувати високу швидкість без надмірної витрати палива. Ця конфігурація дає змогу зберігати робочі оберти двигуна в оптимальному паспортному діапазоні, знижуючи навантаження на деталі циліндро-поршневої групи.
Гвинт виготовлений методом точного лиття під високим тиском із міцного алюмінієвого сплаву, обладнаний шліцьовою маточиною на 15 шліців і підтримує вихлоп відпрацьованих газів через маточину.
Конструктивні переваги:
-
Пряма заміна оригіналу (OEM 58200-87D01-019): повністю відповідає заводським параметрам із геометрії лопатей, кроку та посадці на вал редуктора Suzuki.
-
Універсальна геометрія (14-3/4" x 17"): забезпечує оптимальне співвідношення стартового упору та крейсерської лінійної швидкості під час стандартного завантаження катера.
-
Морський алюмінієвий сплав: матеріал має оптимальну в'язкість і жорсткість, що дає змогу лопатям зберігати форму під тиском маси води на високих обертах.
-
Захисне полімерне покриття: зносостійка порошкова емаль чорного кольору знижує лобовий опір води та захищає метал від корозії в прісній і солоній воді.
-
Амортизувальна втулка (демопфер): вбудований гумовий елемент ефективно поглинає поштовхи під час увімкнення передач і захищає шестерні редуктора в разі наїзду лопатей на підводну перешкоду.
Технічні характеристики
-
Тип товару: Підвісний гребний гвинт
-
Матеріал: Алюмінієвий сплав
-
Кількість лопатей: 3
-
Діаметр гвинта: 14-3/4 дюйми (14.75")
-
Крок гвинта: 17 дюймів
-
Параметри (геометрія): 3 x 14-3/4 x 17
-
Кількість шліць маточини: 15 шліців
-
Обертання: Правое (RH)
-
Вихлоп: Через ступку гвинта
-
Крос-номер (OEM): Suzuki 58200-87D01-019
-
Сумісність за моторами (4-тактні Suzuki, вал на 15 шліц):
-
DF150 / DF150A / DF150AP
-
DF175 / DF175A / DF175AP
-
DF200 / DF200A / DF200AP / DF200V (V6)
-
DF225
-
DF250 / DF250AP
-
DF300 / DF300AP
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Матеріал | Алюміній |
- Ціна: 8 477 ₴
