Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При Використанні з ДБЖ гарантія не поширюється
Гелевий акумулятор Weekender DS 100Ah 12V з дисплеїв 30,5кг
Гелевий акумулятор Weekender DS 100Ah 12V з дисплеїв 30,5кг
Акумулятор гелевий Weekender 12 У 100 Ач з дисплеїм є високотехнологічним і корисним елементом харчування, як для електромоторів, так і для іншого обладнання.
Акумуляторна батарея обладнана цифровим екраном. Цифровий дисплей з огляду на напруження в реальному часі.
Особливості:
- Захист від перевантаження - коли струм перевищує ємкість, визначену на верхній кришці, або загальний струм на виході занадто високий, акумулятор автоматично активує функцію захисту від перевантаження, замініть зовнішній пристрій або зменшіть загальний струм на виході
- Захист від надмірної зарядки - акумулятор перейде у стан захисту від надмірного заряду, коли він повністю зарядиться. Якщо акумулятор не використовується протягом тривалого часу, відключіться від пристрою.
Характерики
| Виробник | Weekender |
| Модель | 12v100ah ds |
| Емкість АКБ | 100 Ач |
| Напруження | 12 Вольт |
| Модифікація | Тяговий гелевий акумулятор, АКБ глибокого розряду |
| Глибина розряду (максимум) | до 1,8 Вольт |
| Напруження для заряду (максимум) | до 14,4 Вольт |
| Зарядний пристрій | Заряджається сигнальним зарядним пристроєм |
| Розмаїтість | Необроблений гелевий акумулятор |
| Корпус | сіро- оранжевий ABS пластик |
| Пластини | Свинець |
| Клемми | Мідні |
| Количество отсеков | 6 комірок |
| Температура використання АКБ | от -20 до +50 |
| Довжина | 333 мм |
| Висота | 216 мм (з ручками та клемами 222 мм) |
| Ширина | 173 мм |
| Вага | 30 кг |
| Саморозряд | до 90% за 3 місяці, до 60% за рік |
| Переваги | Необроблений цільовий корпус, стійкий до агресивного середовища, термін служби до 10 років, до 500 циклів заряду, стійкий до холоду |
| Комплектація | У картонній коробці: АКБ, болти з шайбами, ручка |
| Країна виробників | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
Вас може зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weekender |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
- Ціна: 7 767 ₴












